Kolorowa Przystań

A może nie jechać daleko, tylko poznać urok miejsca, które jest tuż obok, a jednocześnie gwarantuje relaks na łonie natury?


Zapraszamy do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, nad Zalewem Murowaniec!


KOLOROWA  Przystań to pięknie położony, częściowo zalesiony teren, który oferuje wiele atrakcji. Jest tam wiata, w której serwowana jest tzw. mała gastronomia, miejsce na ognisko, dojście do Zalewu i możliwość wypożyczenia kajaków i rowerków wodnych; wiata eventowa, boisko do siatkówki plażowej, mini plac zabaw i wiele innych, ale przede wszystkim jest to miejsce, które idealnie nadaje się na przeprowadzenie różnego rodzaju imprez plenerowych dla różnych grup wiekowych!


Proponujemy Państwu festyny pełne animacji, gier i zabaw dla przedszkolaków i uczniów młodszych klas szkół podstawowych, zajęcia integracyjne i gry terenowe dla szkół podstawowych i średnich, imprezy na zamówienie opatrzone animacją prowadzoną przez świetnych animatorów!
Uczestnicy naszych programów będą mieli okazję zakosztować zdrowej rywalizacji w trakcie gier terenowych, poznają albo udoskonalą swoje umiejętności w różnych grach, tj. bule,  Molky, gra w Króla, rzucanie w puszki, a przede wszystkim wesoło spędzą czas na wspólnej zabawie pod okiem naszych animatorów!