Kim jesteśmy?

Biuro Podróży Wędrownik” na zaufanie i wiarygodność pracuje już od 2000 r. Podstawowym celem i misją  naszego biura jest zapewnienie naszym Klientom rzetelnej i kompetentnej obsługi w zakresie organizacji imprez turystycznych. „Wędrownik” postrzegany jest na rynku lokalnym jako lider wyspecjalizowany w organizacji imprez grupowych tj.wycieczki szkolne, firmowe, integracyjne.

Swoją pozycję zawdzięczamy wysokiej jakości świadczonych usług, zatrudniając profesjonalną kadrę pilotów, przewodników i instruktorów. Współpracujemy z firmami zapewniającymi najwyższy poziom usług transportowych i baz noclegowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych, korzystających z innych dziedzin branży turystycznej, takich jak przewozy autokarowe i lotnicze oraz wczasy i wycieczki zagraniczne, -„Wędrownik” prowadzi dystrybucję agencyjną liderów polskiego rynku turystycznego. System szkoleń jakim poddawani są pracownicy w kraju oraz podczas wyjazdów zagranicznych ma na celu ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji. Dzięki temu jesteśmy przekonani że pomożemy Państwu zaplanować i zrealizować wakacyjne marzenia, tak abyście mogli cieszyć się nimi już teraz. 

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zadowoli Państwa różnorodne zainteresowania i pozwoli miło i przyjemnie spędzić swój wymarzony urlop.
 

 

Łącząc wyrazy szacunku
serdecznie zapraszamy
do korzystania z naszych usług

Z turystycznym pozdrowieniem
zespół B.P. „Wędrownik”